<< Satış Sonrası Hizmetler  >>

 

Diva İtfaiye Belediye Hizmet Araçları Sanayi ve Ticaret; Müşteri memnuniyetini ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi, satış sonrası da  müşterisinin yanında olmayı vazgeçilmez prensip olarak belirlemiştir.

         

.::. Servis ve Bakım Hizmetleri:

Firmamız; müşterilerimiz mutlak memnuniyetini kaliteden ödün vermeden karşılamayı, ürün teslimatından sonra, verdiği servis hizmeti ile müşterilerimize güven vermeyi kalite politikası olarak benimsemiştir..::. Garanti:

Üretimini yaptığımız araç ve ekipmanlar kullanım ve kullanıcı hataları hariç, imalat ve montaj hatalarına karşı bir yıl süre ile garantilidir..::. Yedek parça desteği:

Firmamız; üretimini yaptığı her ürün için yedek parça temin desteğini müşterilerimize taahhüt etmektedir..::. Şikayet ve öneriler

Ürünlerimizi müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda ve beklentilerine göre geliştirmek için; şikayet ve önerilerinizi hassasiyetle değerlendirmekte, aynı şikayetlerin asla bir daha tekrar etmemesi için gerekli her türlü tedbirleri almaktadır.