<< Kurumsal Kimlik  >>

 

DİVA İTFAİYE; Araç üstü ekipmanların imalat ve pazarlanması sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

2000 yılından bu yana Araç üstü Ekipman sektöründe, deneyimli teknik kadrosuyla, kısa zaman içerisinde yaptığı atılımlarla, kurumsallaşmasını tamamlamıştır. Hizmet anlayışımızı ve ürünlerimizi, çağdaş bir anlayış içerisinde ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek her geçen gün geliştirmekteyiz.

Diva İtfaiye Belediye Hizmet Araçları Sanayi ve Ticaret; Müşteri memnuniyetini ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi, satış sonrası da  müşterisinin yanında olmayı vazgeçilmez prensip olarak belirlemiştir.

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

Değerlerimiz;

Şeffaflık, Yaratıcılık, Rekabetçilik, Güven ve Adalet, Karşılıklı Saygı, Sorumluluk Bilinci, Müşteri Odaklı